DZIEŃ CHŁOPAKA - 30.09.2013r.

30 września wszyscy chłopcy w Polsce obchodzą swoje święto! W wielu szkołach dziewczyny rozdają kolegom z klas drobne upominki. Mogą to być słodycze, breloczki albo inne, ciekawe drobiazgi.

Dzień Chłopaka powstał prawdopodobnie w odpowiedzi na Dzień Kobiet. Bo jak to tak? Dziewczyny świętują, a chłopcy nie? Dzień Chłopaka obchodzi się od niedawna. Zaczęto na wyspach Trynidadu i Tobago w 1999r. Nie ustalono jednej daty, dlatego w różnych krajach okazję tę świętuje się w różnych dniach. W Polsce jest to 30 września.
A jacy Ci chłopcy są? Wiadomo, że często z nich niezłe urwisy. Lubią piłkę nożną, samochody, wojsko i superbohaterów. Marzą żeby zostać policjantami, strażakami, żołnierzami czy mechanikami! Czasem się wygłupiają i zaczepiają dziewczyny , ale przecież są niezastąpieni!

Dziewczęta z naszej szkoły tez postanowiły uczcić to święto i w dn. 30 września 2013r. obdarowywały swoich kolegów z klas drobnymi upominkami i życzeniami.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!