WYCIECZKA KL. 0-III - 7.06.2013r.

W piękny, słoneczny, piątkowy ranek grupa 41 uczniów z kl. 0-III wyruszyła pod opieką pań: Sabiny Budniak, Renaty Przepiórka, Renaty Pożoga i Anety Dąbrowskiej na wycieczkę szkolną. Dzieci z przewodnikiem najpierw zwiedzały ekspozycję plenerową w Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej - zgromadzono na niej ponad 100 eksponatów uzbrojenia Wojska Polskiego z okresu II wojny światowej. Następnie wszyscy pojechali do Parku Miniatur w Krajnie. Dzieci mogły zobaczyć największe budowle z całego świata  w formie zminimalizowanej w jednym miejscu. Największy zachwyt wzbudził Plac świętego Piotra z Bazyliką Watykańską, wieża Eiffla i dwie wieże World Trade Center. Dopełnieniem były zabawy na ogromnej, dmuchanej zjeżdżalni. Dzieci zregenerowały siły smacznym posiłkiem i w radosnych nastrojach powróciły do szkoły. Był to dla nich czerwcowy dzień pełen nowych wrażeń i doświadczeń.