• Odwiedziło nas: 2369686
  • Do końca roku: 226 dni
  • Do wakacji: 33 dni

POWIATOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 10.02.2023 r.

W piątek 10.02.2023 r. w Zespole Szkół w Kazanowie odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego. W zawodach uczestniczyły drużyny zwycięzców z poszczególnych gmin powiatu zwoleńskiego. Gminę Przyłęk reprezentowali uczniowie naszej szkoły, którzy zwyciężyli w gminnym turnieju. Skład naszych zawodników przedstawiał się następująco:
ZUZANNA SEMPKA i WIKTORIA MAJ ( kat. IV - VI)
SZYMON SOWIŃSKI, HUBERT SŁYK i ADRIAN SUCHECKI ( kat. IV - VI)
MATEUSZ BAŃKOWSKI, PATRYK GOGACZ i  BARTOSZ KACPERSKI (kat. VII - VIII).

Do turniejowych zmagań przygotował i opiekę nad uczniami podczas zawodów sprawował pan Andrzej Ostrowski.

Uczestnicy grali według zasady "każdy z każdym". Nasi uczniowie nie stracili żadnego seta, czyli wygrali wszystkie mecze. Później rozegrane zostały mecze tzw. deble, w których nasi zawodnicy również zostali niepokonani.

W klasyfikacji końcowej nasza DZIELNA SZKOLNA DRUŻYNA zgarnęła TRZY PIERWSZE MIEJSCA, czyli TRZY CENNE PUCHARY.

ZUZANNA SEMPKA  i WIKTORIA MAJ - I MIEJSCE

HUBERT SŁYK, SZYMON SOWIŃSKI i ADRIAN SUCHECKI - I MIEJSCE

MATEUSZ BAŃKOWSKI, PATRYK GOGACZ i BARTOSZ KACPERSKI - I MIEJSCE

Zwyciężając w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego nasi zawodnicy zakwalifikowali się do kolejnego etapu, który odbędzie się po feriach w Radomiu.