SPOTKANIE Z FOTOGRAFEM - 07.02.2023 r.

W lutym gościliśmy w naszej szkole panią fotograf Katarzynę Malinowską. Spotkanie zostało zorganizowane przez naszą szkolną panią pedagog Darię Piątkowską - Waniek w ramach realizowanych zajęć z zakresu doradztwa zawodowego.

Pani Katarzyna opowiedziała, co trzeba zrobić, by wykonywać zawód fotografa, jakie są tajniki fotografii ze szczególnym uwzględnieniem operowania światłem i cieniem w fotografii studyjnej. Każdy uczeń mógł przyjrzeć się z bliska profesjonalnemu aparatowi fotograficznemu. Na zakończenie spotkania uczniowie samodzielnie robili zdjęcia profesjonalnym aparatem. Już niedługo zamieścimy link do galerii tych zdjęć.

Serdecznie dziękujemy p. Katarzynie Malinowskiej za wizytę. Kto wie, może któryś z uczniów po spotkaniu postanowił, że zostanie fotografem.