AKADEMIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ - 13.10.2022 r.

Tegoroczne Święto Edukacji Narodowej obchodziliśmy w naszej szkole dnia 13 października 2022 r. Uczniowie przygotowani przez panie: Anetę Dąbrowską i Wiolettę Mazur podczas uroczystego apelu wierszem i piosenką dziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za trud włożony w wychowanie, przekazywaną wiedzę, zrozumienie i okazane serce. Podsumowaniem występu było odśpiewanie "Sto lat".

Na zakończenie przedstawiciele SU w imieniu wszystkich uczniów oraz Rady Rodziców złożyli pracownikom szkoły serdeczne życzenia i obdarowali zebranych kwiatami. Pani dyrektor Katarzyna Szymańska podziękowała uczniom za życzenia przekazane podczas akademii. Całemu gronu pedagogicznemu oraz pracownikom szkoły życzyła wiele radości, satysfakcji z wykonywanej pracy i realizacji wszystkich zamierzonych działań.

Dodatkowo wszyscy uczniowie zostali obdarowani słodkimi cukierkami w ramach podziękowań za aktywny udział i zaangażowanie w przygotowanie pięknych plakatów z okazji niedawno obchodzonego w naszej szkole Dnia Uśmiechu.

Dzień upłynął w radosnej atmosferze.