UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 - 24.06.2022 r.

W piątek 24 czerwca 2022 roku w naszej placówce odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

Wydarzenie to rozpoczęło się uroczystą Mszą Świętą celebrowaną przez ks. Sylwestra Góreckiego w Kościele pw. Matki Bożej Fatimskiej w Ługach. Zebrani na mszy uczniowie, nauczyciele oraz rodzice dziękowali za miniony rok szkolny, za wszelkie otrzymane dobra. Następnie wszyscy udali się do budynku szkolnego. Na początku odśpiewany został hymn. Później pani dyrektor Katarzyna Szymańska podziękowała dzieciom za kończący się rok szkolny, za ich wkład, zaangażowanie w naukę, godne reprezentowanie szkoły w środowisku oraz wspólne chwile spędzone razem. Podobne i równie ciepłe słowa z podziękowaniami skierowała w stronę nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców.

Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie świadectw z wyróżnieniem, nagród książkowych za bardzo dobre wyniki w nauce oraz konkursy czytelnicze, dyplomów oraz podziękowań dla wolontariuszy WOŚP.  Następnie pani dyrektor oraz wychowawczyni kl. VIII wręczyły ósmoklasistom świadectwa ukończenia szkoły podstawowej, a rodzicom listy gratulacyjne.

W dalszej części głos zabrała p. Sabina Budniak, która w kilku słowach podziękowała koleżankom i kolegom, rodzicom i uczniom  za wspólnie spędzone razem lata.

Następnie uczniowie wraz z rodzicami udali się na spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych. Tym sposobem kolejny pracowity rok szkolny 2021/2022 dobiegł końca.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy wesołych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.Mrugnięcie