"JESTEM STĄD" - ETAP GMINNY - 20.05.2022 r.

W piątek 20 maja 2022 r. w budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Przyłęku odbyły się Gminne Eliminacje Konkursu Poetyckiego pt. "Jestem stąd". W zmaganiach wzięli uczniowie ze szkół podstawowych gminy Przyłęk. Zadaniem uczestników było napisanie wiersza o swojej miejscowości.

Naszą szkołe reprezentowały cztery uczennice z klasy IV, które zwyciężyły w drodze szkolnych eliminacji.

Oto nasza dzielna drużyna:

EWA DYPA, KAROLINA KWIECIŃSKA, ANNA NOWAK, NATALIA NOWAK :-)

Dziewczęta bardzo pięknie zaprezentowały swoje wiersze przed komisją konkursową, czym urzekły panie z jury.

Komisja w składzie: pani Natalia Przepiórka, pani Ewa Czarnota oraz pani Joanna Kałużyńska miała trudny orzech do zgryzienia, gdyż wiersze wszystkich uczestników były bardzo piękne.

Bardzo miło nam przekazać informację, iż KAROLINA KWIECIŃSKA zdobyła wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej.

Wręczenie nagród zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom odbędzie się 29 maja podczas festynu gminnego w Przyłęku.

Serdecznie gratulujemy Karolinie :-)