SPOTKANIE AUTORSKIE W GBP PRZYŁĘK - 17.05.2022 r.

W ramach obchodów XIX Tygodnia Bibliotek uczniowie klasy III pod opieką wych. p. Sabiny Budniak uczestniczyli w spotkaniu autorskim z Panią Hanną Niewiadomską, autorką wierszy, piosenek i scenariuszy dla dzieci. Spotkanie odbyło się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Przyłęku.
Pani Hanna zaprezentowała małym słuchaczom swoje wiersze, np. "Felek kartofelek", "Zaraz". Dodatkowo opowiedziała, jak powstaje wiersz, z czego się składa i skąd czerpie pomysły na swoje utwory. Dzieci chętnie przyłączyły się do zabawy w rymowanie i układanie wierszyków. Poetka wyjaśniła także dzieciom, że bycie "molem książkowym" niesie ze sobą wiele korzyści, a przede wszystkim daje ogromną satysfakcję. Na zakończenie każdy mógł otrzymać autograf, "przybić piątkę" z Panią Hanią oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie.