DZIEŃ BEZ PLECAKA W NASZEJ SZKOLE - 15.03.2022 r.

Dnia 15.03.2022r. w naszej szkole z inicjatywy SU zorganizowany został "DZIEŃ BEZ PLECAKA".  Uczniowie przynieśli swoje książki i przybory szkolne w nietypowych torbach. Były to pudełka, walizki, wiaderka, skrzynki narzędziowe, kosze i wiele, wiele innych śmiesznych pojemników. Uśmiech

W tym wyjątkowym dniu w szkole panowała super atmosfera, a przede wszystkim było to "świetne" urozmaicenie codziennej, szkolnej rzeczywistości.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM ZA TAK LICZNY UDZIAŁ W AKCJI!
PO RAZ KOLEJNY POKAZALIŚCIE, ŻE MOŻNA NA WAS LICZYĆ!
JESTEŚCIE WSPNIALI! UśmiechUśmiechUśmiech

W środę, 16 marca 2022 r. podczas szkolnego apelu wręczone zostały słodkie upominki oraz nagrody rzeczowe uczniom, którzy wykazali się wyobraźnią i kreatywnością przynosząc do szkoły książki i przybory w "innych" plecakach.

Tytuł najbardziej oryginalnego plecaka zyskała "KLATKA DLA PAPUG", która należała do BARTOSZA MAKUCHA z klasy VIII.

W związku z bardzo ciekawymi pomysłami na nowoczesny plecak szkolny komisja postanowiła wyłonić zwycięzców z każdej klasy. Tak oto przedstawia się lista szczęśliwców:

NADIA KAŁUŻNA (oddział przedszkolny 3 i 4-latków),

MAJA WIECZERZYŃSKA (kl. 0),

PAWEŁ BABUT (kl. I),

MAKSYMILIAN SUWAŁA (kl. II),

ŁUKASZ WIERZBICKI (kl. III),

EWA DYPA (kl. IV),

WIKTORIA MAJ (kl. V),

OLIWIA GAJOWIAK (kl. VI),

BARTOSZ KACPERSKI (kl. VII).

Gratulujemy wszystkim naszym kreatywnym uczniom bardzo ciekawych pomysłów i dziękujemy za wspaniała zabawę.