DZIEŃ KROPKI W ODDZIALE 3 i 4-latków - 16.09.2021 r.

16 września dzieci z oddziału przedszkolnego 3 i 4-latków świętowały Dzień Kropki. Celem tego dnia jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości oraz zachęcenie ich do tworzenia, działania.
Tego dnia gościem honorowym na zajęciach w przedszkolu była Pani Kropka. Najpierw wychowawczyni, pani Renata przedstawiła dzieciom historię tego święta. Maluszki uważnie wysłuchały opowiadania, jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej Vashti. Później już była tylko zabawa oraz ciekawe ćwiczenia, które przygotowała dla przedszkolaków wychowawczyni.

Radości i uśmiechu oraz fantazji w stawianiu kolorowych kropek nie zabrakło. Na zakończenie wszystkich zabaw pani Renata zaprosiła dzieci do pierwszej „małej” sesji zdjęciowej, oczywiście z kropkami w tle.

Z pewnością ten wypełniony kolorowymi kropkami dzień zapadnie w pamięci przedszkolaków na długo.

Na potwierdzenie przedniej zabawy naszych maluszków zapraszamy do obszernej galerii zdjęć Mrugnięcie