DKK MAŁEGO CZYTELNIKA - 4. SPOTKANIE - 10.01.2020 r.

Za oknem aura typowo wiosenna, a nasze przedszkolaki juz bardzo chciałyby ulepić na szkolnym boisku dużego bałwna. Niestety zima chyba o nas zapomniała. Więc, żeby choć trochę poczuć klimat zimowy, nasze maluszki razem z wych. p. Renatą Przepiórką udały sie na kolejne spotkanie DKK Małego Czytelnika do filii biblioteki w Grabowie. Podczas zajęć pani Edyta przeczytała dzieciom zabawną książeczkę Wandy Chotomskiej pt. "Dziesięć bałwanków". Zwieńczeniem zajęć było wyklejanie przez dzieci bałwanków z wacików kosmetycznych oraz papieru kolorowego. Mamy nadzieję, że te bałwanki są tymczasowe i już niedługo będzie okazja ulepić je ze śniegu. Dzieci z zajęć wróciły bardzo zadowolone oraz bogatsze w nową wiedzę i doświadczenia.