DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - 25.11.2019 r.

W dniu 25.11.2019 r. nasze najmłodsze dzieci ( 3 i 4-latki oraz kl. 0) uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.
Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Dla dzieci w tym dniu wychowawczynie przygotowały wiele atrakcji: ćwiczenia gimnastyczne z misiami, zabawy, pląsy, poznały historię święta, bawiły się przy piosenkach. Były także tańce z maskotkami, konkursy, nauka piosenki „O kochaniu misia”, zabawa „Stary niedźwiedź mocno śpi”. W przerwie zabaw dzieci poznały smak, a także wartości odżywcze miodu w ramach promowania postaw i zachowań prozdrowotnych. Dzieci wykonały przepiękne prace plastyczno - techniczne. Dzień upłynął bardzo radosnie i wesoło.