DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI W NASZEJ SZKOLE - 21.11.2019 r.

21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, aby podkreślić jak ważne dla każdego człowieka są: potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu, mówienie dobrych słów i niesienie bezinteresownej pomocy innym. Organizacją tego dnia zajęli się członkowie Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem.

W klasach, na lekcjach wychowawczych uczniowie z wychowawcami rozmawiali na temat życzliwości, słuchali piosenek o przyjaźni. Na korytarzu zawisły plakaty przygotowane przez dzieci i młodzież na temat życzliwości i uśmiechu.

W czwartek w naszej szkole było żółto i radośnie. Nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie obdarowywani byli już od samego rana kolorowymi uśmiechniętymi buźkami. Na korytarzu zawisło "Słoneczko Życzliwości". Na przygotowanych kolorowych karteczkach każdy napisać mógł coś miłego, swoje dobre, pozytywne życzenia oraz myśli i przykleić je na plakacie. Chętnych nie brakowało, momentami tworzyła się nawet kolejka.

Największą jednak popularnością cieszyła się fotobudka, do której ustawiały się długie kolejki na wszystkich przerwach międzylekcyjnych.MrugnięcieMrugnięcieMrugnięcie

W klasach podczas zajęć z wychowawcami wybrani zostali najżyczliwsi uczniowie. Podczas szkolnego apelu podsumowującego Dzień Życzliwości w naszej szkole pani dyrektor Bożena Potuch wręczyła zwycięzcom klasowych plebiscytów dyplomy "Najżyczliwszego Ucznia" oraz słodkie upominki.

Dzień ten upłynął w bardzo radosnej atmosferze. Na twarzach wszystkich uczniów oraz nauczycieli gościł uśmiech.

Było SUPER!!! DziękujemyMrugnięcieMrugnięcieMrugnięcie