PŁONIE OGNISKO... - 16.10.2019 r.

Chcąc uatrakcyjnić i umilić wolny czas uczniom naszej szkoły wychowawczynie kl. VII i VIII, za zgodą i pozwoleniem dyrektora szkoły postanowiły zorganizować ognisko.

Dnia 16 października o godz. 18.00 wszyscy chętni do udziału w ognisku zjawili się na terenie szkoły. Uczniowie zaopatrzeni w kije, pyszne kiełbaski i ziemniaki rozpoczęli wspólną zabawę. Przy ognisku zebrało się wielu uczniów, którzy nie mogli doczekać się pysznego jedzenia. Po smacznym posiłku zgromadzeni wokół ogniska spędzili czas na rozmowie. Wszyscy wzięli też udział w zabawach ruchowych, udało sie nawet rozegrać mecz piłki nożnej.

Pomysł z ogniskiem okazał się strzałem w dziesiątkę, uczniowie byli bardzo zadowoleni, a zabawa była przednia. Niestety „wszystko, co dobre szybko się kończy”, a więc i ognisko dobiegło końca. Wszyscy uczestnicy niechętnie rozeszli się do domów. Wychowawczynie obiecały ponowne zorganizowanie ogniska w innym terminie.