ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ - 5.12.2018 r.

Choinka... najczęściej zielony, pachnący świerk, czasem kłująca jodła...Jest nieomylnym znakiem nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, uczestniczką Wigilii, świadkiem najpiękniejszych życzeń, strażniczką ukrytych pod nią prezentów, zasłuchaną w śpiew kolęd...Gdy ją ubieramy, czujemy, że wchodzimy w zaczarowany świat, gdzie wszystko staje się dobre i radosne.

W naszej szkole uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami przy dźwiękach kolęd wspólnie dekorowali klasowe choinki. Były duże i małe, sztuczne i "te z lasu", jednakże wszystkie wyjątkowe i piękne. No cóż, pozostało nam tylko odliczać dni do Świąt Bożego Narodzenia.

A może najpierw odwiedzi nas Mikołaj? MrugnięcieWszystkim dzieciom życzymy sowitych podarunków od Świętego Mikołaja!Mrugnięcie