FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA - 06.06.2023 r.

6 czerwca 2023 r. – wymarzona pogoda i wspaniała impreza z okazji Dnia Dziecka.

We wtorek 6 czerwca 2023 roku w naszej szkole odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Radę Rodziców.

Szkolna impreza rozpoczęła się od życzeń, które wszystkim dzieciom, tym małym i trochę większym złożyli: pani dyrektor szkoły Katarzyna Szymańska oraz pan Łukasz Wnuk - przewodniczący rady rodziców. Gościem tego święta był wójt gminy Przyłęk Eugeniusz Andrzej Wolszczak, który także naszym dzieciom złożył serdeczne życzenia.

Na boisku na uczniów czekały ulubione dmuchane zamki i zjeżdżalnie oraz "małpi gaj". Stoisko z watą cukrową i pop cornem cieszyło się duuuużym powodzeniem. Dobiegająca do uszu głośna muzyka wprawiła wszystkich w radosny nastrój.

Podczas imprezy rozegrane były mecze piłki nożnej. Świetnym pomysłem okazały się zawody w przeciąganiu liny. Piłkarze mogli sprawdzić swoich sił w "strzelaniu bramek" na punkty. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji nagradzani byli pysznymi lizakami.

Bardzo dużym powodzeniem cieszyła się konkurencja, w której zadaniem było pokonanie slalomu w niezwykle stylowych spodniach wink. Ci, którzy wzięli udział w tej zabawie na pewno na długo zapamiętają ten turniej. W "salonie fryzjerskim" mamy wyczarowywały nowoczesne fryzury. Wszyscy obecni na boisku szkolnym mogli zjeść przepyszne kiełbaski.

Nie bez znaczenia w ten słoneczny dzień były zimne lody - prezent od rodziców.

Na zakończenie rozegrana została "bitwa" na armatki wodne. Zabawa była wspaniała.

Szkolny Dzień Dziecka pozwolił uczcić święto dzieci. Dla każdego z uczniów była to możliwość dobrej zabawy i rozrywki.

Dzieciom życzymy spełnienia wszystkich marzeń i wielu powodów do radości!

Niech każdy dzień będzie dla Was wspaniałą przygodą!

Zapraszamy do bardzo obszernej galerii zdjęć, by jeszcze raz przypomnieć sobie te wspaniałe chwile.