SZKOLNY KONKURS ŚWIĄTECZNY - grudzień 2020 r.

Dnia 18 grudnia br. w naszej szkole miało miejsce rozstrzygnięcie dwóch szkolnych konkursów: na ozdobę bożonarodzeniową oraz kartke świąteczną. Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów naszej szkoły. Prace konkursowe wymagały od uczestników dużego zaangażowania. Mieliśmy okazję zobaczyć dekoracje łączące symbole świąt z pomysłowością i talentem wykonawców tych przepięknych prac.

Jury z panią dyrektor Katarzyną Szymańską na czele miało trudne zadanie z wyborem najciekawszych dekoracji.
Wręczenia dyplomów i nagród laureatom konkursu dokonała dyrektor szkoły w dniu 18 grudnia 2020 r. Podziękowała także
 wszystkim uczestnikom przedsięwzięcia za wkład pracy i czas poświęcony na wykonanie stroików.
Dziękujemy wszystkim tym, którzy wzięli udział w konkursie. Wykonane przez uczniów prace, zarówno kartki jak i stroiki zostaną wręczone zaprzyjaźnionym ze szkołą instytucjom, m.in. Kuratorium Oświaty Delegatura w Radomiu  oraz Urząd Gminy w Przyłęku.

WYNIKI - KARTKA ŚWIĄTECZNA

I MIEJSCE - Amelia Kamionka - klasa I (kat. kl. I - III)

WYRÓŻNIENIE - Łukasz Wierzbicki - klasa II (kat. kl. I - III)

I MIEJSCE - Patrycja Sunita - klasa V (kat. kl. IV - VIII)