DZIEŃ KOBIET 2024 - 08.03.2024 r.

8 marca – Dzień Kobiet – na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza. Co roku z okazji tego sympatycznego marcowego święta w naszej szkole pojawiają się kwiaty, życzenia i drobne upominki dla małych i tych większych kobiet.

Samorząd Uczniowski z tej okazji przygotował apel, podczas którego męska część społeczności szkolnej złożyła wszystkim Kobietom naszej szkoły życzenia. Chłopcy na ręce Pań złożyli spersonalizowane dyplomy oraz drobne upominki, a cała społeczność szkolna skosztowała przepysznych lizaków.

Samorząd Uczniowski zorganizował akcję pn. "Świętuj DZIEŃ KOBIET  z Samorządem Uczniowskim". W dn. 8 marca wszystkie Kobiety, te dorosłe i te małe, przybyły do szkoły w eleganckich sukienkach bądź spódniczkach. Wszystkie damy wyglądały wspaniale.

Dziękujemy - SU smile