TENISOWE ZWYCIĘSTWO NASZYCH UCZNIÓW - 27.02.2024 r.

27 lutego 2024 r. w szkole podstawowej w Sydole odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego. Naszą szkołę reprezentowali:

MAGDALENA KORCZAK (kl. V), WERONIKA BAŃKOWSKA (kl. V), WOJCIECH PODLASKI (kl. V), KACPER KRUPA (kl. V), ANNA NOWAK (kl. VI), NATALIA NOWAK (kl. VI), WIKTORIA MAJ (kl. VII), ZUZANNA SEMPKA (kl. VII), HUBERT SŁYK (kl. VII), ADRIAN SUCHECKI (kl. VII), WOJCIECH KWIECIŃSKI (kl. VII), SZYMON SOWIŃSKI (kl. VII), MIKOŁAJ GREGORCZYK (kl. VIII), WOJCIECH JAWORSKI (kl. VIII), MATEUSZ BAŃKOKWSKI (kl. VIII) pod opieką trenera p. Andrzeja Ostrowskiego.

W zmaganiach wzięli udział zwycięzcy gminnych eliminacji ze szkół podstawowych z terenu powiatu zwoleńskiego. Nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie:

I MIEJSCE - dziewczęta (kategoria wiekowa kl. IV - VI)

I MIEJSCE - CHŁOPCY (kategoria wiekowa kl. VII - VIII)

II MIEJSCE - CHŁOPCY (kategoria wiekowa kl. IV - VI)

Wszyscy zwycięzcy z naszej szkoły zakwalifikowali się do kolejnego etapu, który rozegrany zostanie w Radomiu.

GRATULUJEMY NASZYM WSPANIAŁYM ZAWODNIKOM :-)