TENISOWE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW - 08.02.2024 r.

W czwartek 08.02.2024 r. w PSP w Łaguszowie odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego. W zawodach wzięli udział uczniowie z czterech szkół podstawowych z terenu gminy Przyłęk ( Babin, Grabów nad Wisłą, Łaguszów, Przyłęk). W turnieju rywalizowały ze sobą drużyny dziewcząt i chłopców.
Naszą szkołę reprezentowali: WIKTORIA MAJ (KL. VII), ZUZANNA SEMPKA (KL. VII), HUBERT SŁYK (KL. VII), SZYMON SOWIŃSKI (KL. VII), WOJCIECH KWIECIŃSKI (KL. VII), ADRIAN SUCHECKI (KL. VII), MATEUSZ BAŃKOWSKI (KL. VIII), WOJCIECH JAWORSKI (KL. VIII), MIKOŁAJ GREGORCZYK (KL. VIII), KACPER KRUPA (KL. V), WOJCIECH PODLASKI (KL. V), WERONIKA BAŃKOWSKA (KL. V), MAGDALENA KORCZAK (KL. V), ANNA NOWAK (KL. VI), NATALIA NOWAK (KL. VI).

Zawodników do udziału w turniejowych zmaganiach przygotowywał p. Andrzej Ostrowski.

W klasyfikacji wyniki przedstawiają się następująco:

I MIEJSCE - PSP GRABÓW NAD WISŁĄ (kat. dziewczęta kl. IV - VI)

I MIEJSCE - PSP GRABÓW NAD WISŁĄ (kat. chłopcy kl. IV - VI)

I MIEJSCE - PSP GRABÓW NAD WISŁĄ (kat. chłopcy kl. VII - VIII)

II MIEJSCE - PSP GRABÓW NAD WISŁĄ ( kat. dziewczęta kl. VII - VIII)

GRATULUJEMY!!!

Wszyscy nasi zawodnicy zwyciężając w gminnym turnieju zdobyli przepustkę do udziału w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego.

Już dziś trzymamy kciuki za ich sukcesy.Uśmiech