DZIEŃ BABCI I DZIADAKA - 11.01.2024 r.

W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje –  to święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym.

Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją, a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, w dn. 11.01.2024 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie dzieci ze swoimi dziadkami. Wszystkich miłych gości powitała ciepłymi słowami pani dyrektor Katarzyna Szymańska, składając jednocześnie serdeczne życzenia. Do obejrzenia występu artystycznego przygotowanego przez najmłodsze dzieci zaprosiły panie: Renata Przepiórka i Katarzyna Suwała. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki oraz taniec. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Podsumowaniem występów było głośne odśpiewanie „ Sto lat”, które bardzo wzruszyło gości. Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości.