PRZEDSZKOLAKI ROBIĄ ZAKUPY - 21.05.2018 r.

Znalezione obrazy dla zapytania zakupy grafikaDzieci z oddziału przedszkolnego 3 i 4-latków oraz kl. 0 wraz z paniami wychowawczyniami wybrały się do pobliskiego sklepu spożywczego. Wizyta w sklepie związana była z tygodniowym tematem "Do sklepów wyruszamy, gdy zakupy robić mamy". Celem wycieczki było zapoznanie dzieci z pracą ekspedientki oraz poznanie wyposażenia sklepu. Dzieciom przybiżone zostały terminy: klient, ekspedient, lada sklepowa, kasa, waga. Każde dziecko z dużym zainteresowaniem oglądało wypełnione półki, regały i lodówki. Dzieci poznały różne rodzaje artykułów sprzedawanych w tym sklepie oraz obserwowały pracę sprzedawcy. Na koniec przedszkolaki wykonały zakupy, które zjadły po powrocie do przedszkola. Wizyta w sklepie z pewnością była bardzo interesująca i pouczająca dla naszych przedszkolaków.