PODSUMOWANIE SZKOLNYCH KONKURSÓW - 15.06.2018 r.

Znalezione obrazy dla zapytania konkurs grafikaW piątek, 15.06.2017 r. podczas szkolnego apelu ogłoszone zostały wyniki zorganizowanych w szkolne konkursów.

KONKURS KALIGRAFICZNY dla uczniów kl. I - III (organizatorzy - nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej: Bożena Wolszczak, Sabina Budniak, Renata Pożoga).

MISTRZ KALIGRAFII w kl. I - WIKTORIA MAJ

MISTRZ KALIGRAFII w kl. II - GABRIEL SUWAŁA

MISTRZ KALIGRAFII w kl. III - FILIP JANAS

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe - wieczne pióra, by dalej ćwiczyć i usprawniać technikę pisania.

KONKURS "MISTRZ ORTOGRAFII" dla uczniów kl. II - III (organizatorzy - nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej: Sabina Budniak i Renata Pożoga)

MISTRZ ORTOGRAFII w kl. II - MARIA POŻOGA

MISTRZ ORTOGRAFII w kl. III - JULIA WROCHNA

Zwyciężczynie otrzymały dyplomy i nagrody książkowe, a wszyscy pozostali uczestnicy dyplomy uczestnictwa oraz upominki.

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "BIG CHALENGE" ( organizator - Monika Wierzbicka - nauczyciel języka angielskiego).

Najlepszy wynik uzyskał DOMINIK MAKUCH (kl. VI), który otrzymał dyplom oraz nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy także nagrodzeni zostali dyplomami uczestnictwa w konkursie oraz drobnymi upominkami.

KONKURS SKO "WESOŁA MONETA" (organizator - Katarzyna Suwała).

I MIEJSCE - NATALIA BARYŁKA (kl. II)

II MIEJSCE - MIKOŁAJ GREGORCZYK (kl. II)

III MIEJSCE - FILIP WALASEK (kl. III)

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, nagrody rzeczowe oraz przyznana im została suma pieniężna wpłacona na konto. Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy oraz upominki. Im także przyznana została kwota pieniężna wpłacona na konto.

Za systematyczne wpłaty na konto SKO nagrodzone zostały także: NATALIA NOWAK (kl. 0), ANNA NOWAK (kl. 0) oraz WERONIKA GREGORCZYK (kl. II). Dziewczynki w nagrodę otrzymały nagrody książkowe.

KONKURS LOGOPEDYCZNO-PLASTYCZNY "WIERSZYKI ĆWICZĄCE JĘZYKI" ( organizator - Daria Piątkowska - Waniek).

Nagrodzeni zostali: ZUZANNA I BŁAŻEJ PIASECZNI (oddział przedszkolny 3- i 4-latków) oraz EWA DYPA ( K. 0). Zuzia i Błażej nagrodzeni zostali także w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Zwoleniu podczas oficjalnego wręczenia nagród.

KONKURS "Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT" (organizatorzy - nauczyciele języka polskiego: Magda Baryłka i Wioletta Mazur)

I MIEJSCE - JAKUB URBANEK i DOMINIK BAŃKOWSKI (kl. IV)

II MIEJSCE - FILIP TĘCZA i  KAMIL WIKTOROWSKI ( kl. VI)

III MIEJSCE - ALEKSANDRA ABCZAK i KINGA ZAJĄCZKOWSKA ( kl. V)

Zdobywcy najepszych miejsc otrzymali dypomy oraz nagrody rzeczowe, pozostai uczestnicy dyplomy oraz nagrody pocieszenia.

Nagrody książkowe dla najlepszych czytelników biblioteki szkolnej wręczyła p. Jadwiga Czerniak:

NATALIA NOWAK ( kl. 0)

PATRYK OZGA (kl. I)

WERONIKA GREGORCZYK (kl. II)

BARTOSZ ARTYMIUK (kl. III)

JAKUB URBANEK (kl. IV)

ALEKSANDRA ABCZAK (kl. V)

DAGMARA MAJEWSKA (kl. VI)

ALEKSANDRA LECH (kl. VII)

Na zakończenie p. dyrektor Bożena Potucha serdecznie pogratulowała uczniom osiągniętych wyników oraz wszystkim pozostałym podziękowała za udział.