DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO (kl. IV-VII) - 30.05.2018 r.

Znalezione obrazy dla zapytania dzieA? dziecka 1 czerwca

Dzień Dziecka dla uczniów kl. IV - VII w naszej placówce był Dniem Sportu. Na boisku szkolnym wszystkich zebranych przywitała pani dyrektor Bożena Potucha, która złożyła dzieciom serdeczne życzenia oraz przedstawiła plan dnia. Następnie w rytmach głośnej dyskotekowej muzyki odbył się szereg rozgrywek sportowych pod czujnym okiem trenera p. Andrzeja Ostrowskiego. Uczniowie brali udział w grze w piłkę nożną i siatkową oraz ringo. Wiele emocji wzbudziła konurencja sportowa pn. "rzuty karne". Dla wyczerpanych grą uczniów przygotowane zostało ognisko, gdzie każdy mógł sobie upiec smaczną kiełbaskę i z apetytem ją skonsumować. Na zakończenie wszyscy uczestnicy rozgrywek sportowych, a także pozostali uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe oraz upominki. Dla wszystkich wytrwałych do końca zawodników "Dnia Sportu" dla ochłody wręczone zostały lody.

Z uśmiechem na twarzach uczniowie spędzili czas na zabawie. Atmosfera radości udzieliła się wszystkim.