DZIEŃ DZIECKA W MAGICZNYCH OGRODACH (3 i 4-latki oraz kl. 0) - 30.05.2018 r.

Znalezione obrazy dla zapytania dzien dziecka grafikaDzień Dziecka przedszkolaki z oddziału 3- i 4-latków oraz oddziału zerowego postanowiły spędzić w Magicznych Ogrodach w Trzciankach. Podczas pobytu w parku na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: gry i zabawy sportowe z animatorem, przejazd kolejką w Kwiatowej Dolinie, wizyta w krainie wróżek Smużek, zabawy w Grodzie Krasnoludzkim i Podgrodziu szkoleniowym, zabawy w krainie Bulwiaków ,zabawy na Robankowej Łące, Smoczym placu zabaw i dmuchańcach. W tym dniu nikomu nie groziła nuda, każdy znalazł dla siebie coś interesującego. Największe wrażenie na dzieciach zrobiło pole z gigantycznymi marchewkami. Szczęśliwi, choć bardzo zmęczeni wrócili do szkoły.