• Odwiedziło nas: 2351921

DZIEŃ MAMY I TATY - 25.05.2018 r.

Dnia 25 maja 2018 r. uczciliśmy w naszej szkole dwa bardzo ważne święta- Dzień Mamy i   Dzień Taty. W tym dniu serdecznie przywitaliśmy w progach naszej szkoły wszystkich   zaproszonych Rodziców, dla których dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas 0 -III przygotowały   niespodziankę w postaci wyjątkowych występów artystycznych.

Zaproszonych gości z uśmiechem na twarzach witały uczennice kl. VII, które zapraszały do   zajmowania miejsc przy nakrytych stołach. Występ rozpoczęły dzieci z kl. I - III recytując wiersze,   śpiewając piosenki oraz wspaniale prezentując się w układzie tanecznym do piosenki "Chocolate,   choco, choco..." Dzieci zostały przygotowane przez wychowawczynie: Bożenę Wolszczak, Sabinę Budniak oraz Renatę Pożoga. W dalszej kolejności wystąpili najmłodsi, czyli dzieci z oddziału przedszkolnego oraz kl. 0, których do występu przygotowały panie: Renata Przepiórka oraz Katarzyna Suwała. Maluszki wspaniale zaśpiewały kilka niezwykle poruszających piosenek o rodzicach.

Na zakończenie pani dyrektor Bożena Potucha podziękowała wszystkim Rodzicom za przybycie oraz złożyła gorące życzenia wszystkim Mamusiom i Tatusiom z racji obchodzonych świąt, a dzieciom pogratulowała wspaniałego występu.

Dzieci bardzo się starały, aby wierszem, piosenką i tańcem podziękować za miłość, cierpliwość i troskę. Każde dziecko chciało zaprezentować się na scenie jak najlepiej przed swoimi Rodzicami. Nie zabrakło uśmiechów, ale także i łez wzruszenia oraz rodzicielskiej dumy.

Po pięknych występach artystycznych dzieci wręczyły rodzicom kwiaty oraz własnoręcznie wykonane laurki i upominki.

Całemu występowi towarzyszyły: wspaniała atmosfera, uśmiechy,ciepłe słowa i miłe gesty.

Jeszcze raz życzymy Drodzy Rodzice, aby takie uczucia towarzyszyły Wam każdego dnia. Nie tylko od święta.