WIECZÓR FILMOWY, CZ. 2 - 18.05.2018 r.

Znalezione obrazy dla zapytania kino grafikaNasza szkoła to nie tylko lekcje, klasówki i oceny - to także miejsce, w którym staramy się wychodzić naprzeciw zainteresowaniom uczniów, proponując im szereg dodatkowych zajęć i atrakcji, dzięki którym mogą rozwijać swoje pasje, ale też spędzać czas w dobrym towarzystwie, robiąc coś przyjemnego. Z tego właśnie powodu 18 maja 2018 r. na prośbę uczniów został zorganizowany już po raz drugi wieczór filmowy. Wzięli w nim udzial uczniowie kl. VI razem z wych. p. Magdą Baryłka oraz p. Moniką Wierzbicką.

Szóstoklasiści zaopatrzeni w karimaty, poduszki i inne przedmioty pozwalające wygodnie oglądać film spotkali sie w sali lekcyjnej, w której odbyły się projekcje filmów oraz animowanych bajek (zgodnie z zainteresowaniami).  Integracyjna impreza klasy VI okazała się świetną zabawą oraz niezwykle atrakcyjną formą zagospodarowania piątkowego popołudnia oraz wieczoru. Wszyscy świetnie się bawili! Było smacznie, wesoło i radośnie.Uśmiech