DZIEŃ WIOSNY W "SKY JUMP" - 21.03.2018 r.

Podobny obrazPierwszy Dzień Wiosny uczniowie kl. IV - VII świętowali na sportowo!  Grupa wycieczkowiczów z wychowawczyniami udała się 21 marca 2018 r. do Radomia. Głównym celem wyjazdu była wizyta w nowo otwartym Parku Trampolin "Sky Jump". Przed wejściem na trampoliny uczniowie zostali zapoznani z regulaminem "Sky Jump" oraz uczestniczyli w rozgrzewce z trenerem. Uczniom bardzo podobała się ta „akrobatyczna” zabawa. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Nasi uczniowie korzystali z szeregu atrakcji, m.in.: ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami.

Pobyt w Sky Jump sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił młodzieży, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg.

Po tak atrakcyjnie spędzonym czasie uczestnicy wycieczki wrócili do domów w dobrych nastrojach, aczkolwiek trochę zmęczeni trampolinowym szaleństwem.Mrugnięcie

SKY JUMP - SZALEŃSTWO NASZYCH UCZNIÓWUśmiech