OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ - 1.03.2018 r.

Znalezione obrazy dla zapytania turniej pożarniczy

W dniu 1.03.2018 r. w Publicznym Gimnazjum w Przyłęku odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

Naszą szkołę reprezentowali trzej chłopcy: BARTOSZ KACPERSKI (klasa III - NAJMŁODSZY ZE WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TURNIEJU) ORAZ KACPER ABCZAK (kl. VII) i PATRYK WOJTYNIAK (kl. VII) pod opieką p. Moniki Wierzbickiej.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwał przybyły z Powiatowej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Zwoleniu mł. bryg. mgr inż. Mariusz Grudziński.

W pierwszej części turniejowych zmagań uczniowie rozwiązywali test wiedzy pożarniczej. Bardzo nam miło poinformować, iż Bartosz Kacperski najlepiej napisał test spośród wszystkich uczestników na poziomie szkoły podstawowej i tym samym zdobył 19 punktów na możliwych 25 oraz zakwalifikował się do drugiego etapu - części ustnej. Kacper Abczak również wspaniale sobie poradził z zadaniami testowymi dla starszej grupy wiekowej zdobywając 20 punktów i tym samym przeszedł do części ustnej. W klasyfikacji końcowej obaj chłopcy zajęli III miejsca. Oficer Mariusz Grudziński wręczył zwycięzcom dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom odniesionego sukcesu! :-)