• Odwiedziło nas: 2351901

ZAELEKTRYZOWANI - 19.02.2018 r.

Znalezione obrazy dla zapytania pokazy chemiczne gif ruchomyDzisiaj, 19.02.2018 roku do naszej szkoły zawitała grupa młodych naukowców "Zaelektryzowani". Panowie przeprowadzili ciekawą lekcję fizyki, chemii, a nawet biologii. Napełnianie długiego rękawa jednym wydechem, poznawanie właściwości chemicznych helu, wodoru i ciekłego azotu- to tylko niektóre atrakcje tej lekcji. Inne to: wytwarzanie chmury, dymne kręgi, oraz zagadka logopedyczna- czytanie kolorów. Uczniowie byli zainteresowani lekcją- niektórzy ochotnicy czynnie uczestniczyli w poszczególnych pokazach. Panowie prowadzący nie tylko imponowali wiedzą naukową, ale również mieli spore poczucie humoru. Młodzi widzowie co chwila wybuchali salwami śmiechu.