• Odwiedziło nas: 2351918

WALENTYNKI U NAJMŁODSZYCH - 14.02.2018 r.

Podobny obraz 14 lutego, w związku z obchodzonym Dniem Zakochanych, w grupie 3- i 4-latków oraz kl. 0 odbyły się zajęcia na temat przyjaźni, miłości oraz sposobów jej wyrażania. Przedszkolaki uczestniczyły w tematycznych zabawach ruchowych, dydaktycznych, plastycznych i integracyjnych, a we wszystkich zajęciach dominowały serduszka i kolor czerwony. Uczniowie kl. 0 wykonali piękne laurki, aby podziękować rodzicom za ich miłość, troskę i uwagę, jaką codziennie obdarzają swoje pociechy oraz koleżankom i kolegom za wspólne zabawy. Sympatyczne i kolorowe serduszka wykonane przez dzieci stworzyły KLASOWEGO WĘŻA PRZYJAŹNI, który stał się teraz ozdobą sli lekcyjnej. Udało się także zorganizować "mini foto-budkę", w której można było wykonać sobie pamiątkowe walentynkowe zdjęcie ze swoim przyjacielem. Natomiast dzieciaczki z oddziału 3- i 4-latków razem z p. Renatką upiekły przepyszne walentynkowe, bo w kształcie serduszek, ciasteczka. Maluchy z wielkim zaangażowaniem i przejęciem przystąpiły do pracy. Wspólne wałkowanie, a następnie wykrawanie serduszek to dopiero była zabawa. Następnie ciasteczka upieczone zostały w szkolnej kuchni. Cudowny zapach i aromat roznosił się w całej szkole. Aż w końcu nastał ten najwspanialszy moment, czyli degustacja. Mniam, mniam...