WITAJ MIKOŁAJU!!! - 6.12.2017 r.

Znalezione obrazy dla zapytania swięty mikołaj gif6 grudnia naszą szkołę odwiedził święty Mikołaj. Co prawda nie było śniegu, a deszczowa pogoda nie sprzyjała podróży saniami zaprzężonymi w renifery, to Mikołaj nie zawiódł i przybył!!!Uśmiech Czekali na niego wszyscy uczniowie: od najmłodszych aż po tych najstarszych. Na szczęście Święty dotarł do szkoły w Grabowie nad Wisłą, do której tylko najgrzeczniejsze dzieci uczęszczają!!!Uśmiech Szanowny Gość dostarczył prezentów bez liku i najważniejsze, że  wszystkie dzieci otrzymały upominki. W dowód wdzięczności dzieciaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki i uczestniczyły w zabawie razem z Mikołajem. Oczywiście nie obyło się bez pamiątkowych zdjęć. Był to dzień pełen radości i uśmiechów, teraz już wszyscy oczekują upragnionych świąt Bożego Narodzenia.

Mikołajowi dziękujemy za wizytę, za moc prezentów i zapraszamy serdecznie w przyszłym roku!!!

MIKOŁAJU DZIĘKUJEMY!!!Uśmiech