WOLONTARIUSZKI WOŚP U JURKA OWSIAKA - 4.12.2017 r.

logoWolontariuszki 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z naszej szkoły: MAGDALENA LENARTOWICZ i AMELIA SERAFIN w poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. uczestniczyły w wycieczce do Warszawy. Głównym celem wyjazdu było spotkanie wolontariuszy z terenu powiatu zwoleńskiego z Jurkiem Owsiakiem - założycielem i prezesem Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wyjazd zorganizowany był dla najlepszych wolontariuszy. Przypominamy, że MAGDALENA LENARTOWICZ podczas ubiegłorocznej zbiórki pod hasłem: "Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom." zebrała 2723,11 zł., Amelia uzbierała 1643,42 zł.

Dodatkową atrakcją podczas wyjzadu było zwiedzanie wspaniałego obiektu sportowego, mianowicie Stadionu Narodowego.

Serdecznie gratulujemy dziewczętom odniesionego sukcesu...i cóż, już niebawem, bo 14 stycznia 2018 r. odbędzie się kolejny, 26. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!!! i przebiegnie pod hasłem: „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”( z tego co wiadomo, to dziewczyny już zgłosiły chęć udziału i niesienia pomocyUśmiech).