"MARZYCIELSKIEJ POCZTY" CIĄG DALSZY... - 5.12.2017 r.

Znalezione obrazy dla zapytania marzycielska pocztaW ramach trwającej w naszej szkole akcji charytatywnej "Marzycielska Poczta", zainicjowanej w ubiegłym roku szkolnym przez Samorząd Uczniowski oraz Szkolne Koło Wolontariatu, uczniowie kl. VI napisali listy do chorych dzieci. Szóstoklasiści pisali do zaprzyjaźnionych im już dzieci z poprzedniej edycji. W swoich listach opisywali, co się zmieniło w ich życiu, pisali o ciekawych wydarzeniach, które miały ostatnio miejsce w naszej szkole (m.in. 100 - lecie istnienia placówki). Uczniowie składali swoich kolegom świąteczne oraz noworoczne życzenia. Pojawiła się też w jednym liście piękna kartka świąteczna samodzielnie wykonana.

Każdy, kto przystąpił do akcji pisania listów starał się włożyć maksimum serca w to, co robił. Wszystkim przyświecał jeden cel - dać uśmiech i odrobinę radości dzieciom, których życie zdominowała choroba. Wszystkie listy zostały już wysłane i mamy nadzieję, że trafią szybko do chorych dzieci.

Było to zadanie wyjątkowe i niezwykle ważne, pouczające i wzruszające.