WIECZÓR FILMOWY W NASZEJ SZKOLE - 17.11.2017 r.

Znalezione obrazy dla zapytania kino grafika darmowaW naszej szkole nie można się nudzić. Co jak co, ale to jest niemożliwe!!! Szkolny korytarz w piątkowe południe i wieczór przybrał nieco inny wygląd i przeznaczenie. Mianowicie stał się nietypową salą kinową. A to wszystko za sprawą zorganizowanego z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego WIECZORU FILMOWEGO. Po zakończonych zajęciach lekcyjnych w piątek, 17.11.2017 r. o godzinie 17.00 grupa 40 uczniów wraz z opiekunami: p. dyrektor Bożeną Potucha, Magdą Baryłka, Renatą Pożoga, Renatą Przepiórka i Moniką Wierzbicką rozpoczęła maraton filmowy. Uczestnicy wyposażeni w materace, karimaty, koce i poduszki (na wypadek ataku senności) Zaskoczony Mrugnięcie zajęli wygodne miejsca i rozpoczęli filmową przygodę. Atmosfera była bardzo przyjazna, każdy w gronie swych przyjaciół mógł odpocząć, zrelaksować się i obejrzeć ciekawy film. Miłe rozmowy, uśmiechy i przyjazne gesty sprawiły, że wspólnie spędzone godziny bardzo szybko minęły. Nawet sprzątanie szkolnego korytarza o godzinie 22.00 w rytmach dyskotekowej muzyki i w zgranym towarzystwie było przyjemnością. Po wypowiedziach uczestników już niebawem szykuje się...kolejny WIECZÓR FILMOWY! Wniosek jest tylko jeden: BYŁO SUPER!!!