DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ - 13.10.2017 r.

Tegoroczne Święto Edukacji Narodowej obchodziliśmy w naszej szkole dnia 13 października 2017 r. W uroczystości wzięli udział wszyscy nauczyciele, pracownicy obsługi, uczniowie oraz przedstawiciele rodziców: przewodnicząca - p. Magdalena Stefańska oraz p. Aneta Piwowarczyk.

W tym roku Samorząd Uczniowski postanowił uczcić to święto podczas uroczystego apelu w formie "Koncertu życzeń". Wierszem i piosenką wychowankowie dziękowali swoim wychowawcom i nauczycielom za trud włożony w wychowanie, przekazywaną wiedzę, zrozumienie i okazane serce. Na zakończenie wszyscy odśpiewali głośne "Sto lat" wszystkim pracownikom szkoły. Przewodnicząca Rady Rodziców złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom oświaty, życząc dobrego zdrowia, wytrwałości oraz zadowolenia z uczniów i satysfakcji z pracy zawodowej. Na ręce pani dyrektor Bożeny Potucha rodzice przekazli słodki upominek - pyszny tort. Uczniowie obdarowali swoich nauczycieli kwiatami. Pani dyrektor podziękowała rodzicom za wspaniały prezent, uczniom za życzenia przekazne podczas akademii. Nauczycielom za osiągnięcia w pracy wychowawczej i dydaktycznej pani dyrektor wręczyła Nagrody Dyrektora. Dzień upłynął w radosnej i serdecznej atmosferze.