• Odwiedziło nas: 2352010

ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW - 13.10.2017 r.

Znalezione obrazy dla zapytania ślubowanie kl. I grafika W piątek, 13 października 2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość „Pasowania na ucznia” dzieci, które po raz pierwszy rozpoczęły naukę w klasie I. Zanim nastąpił ten ważny w życiu każdego ucznia moment, wszyscy uczniowie klasy I zaprezentowali swoje umiejętności w programie artystycznym. Występy oklaskiwali przybyli na tę uroczystość rodzice oraz cała społeczność szkolna.

Następnie bohaterowie dzisiejszego święta przystąpili do złożenia Ślubowania na sztandar szkoły, a pani dyrektor Bożena Potucha dokonała ceremonii pasowania.

Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy bohaterowie tego dnia, czyli uczniowie kl. I wraz z rodzicami zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Tradycją jest w naszej szkole, że starsi uczniowie z klasy II przygotowują słodką niespodziankę dla swoich młodszych kolegów w postaci pysznego tortu. Ten, na załączonym w galerii zdjęciu był nie tylko piękny, ale także wyśmienity.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie. Życzymy również, aby każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów, koleżanek, nauczycieli i pracowników szkoły.
Ten dzień na długo zostanie pierwszakom i wszystkim nam w pamięci.