ŚWIĘTO PATRONA W PSP BABIN - 8.10.2017 r.

Znalezione obrazy dla zapytania kwiaty biało-czerwonePo raz kolejny uczniowie naszej szkoły wchodzący w skład pocztu sztandarowego (MAGDALENA LENARTOWICZ, AMELIA SERAFIN, PATRYCJA KOBYLSKA, KAMIL BARYŁA, KACPER ABCZAK - uczniowie kl. VII) wzięli udział w uroczystości święta patrona. Tym razem obchody tego wyjątkowego dnia miały miejsce w Publicznej Szkole Podstawowej im. Heleny Długoszewskiej w Babinie. Na czele z panią dyrektor Bożeną Potucha oraz opiekunem sztandaru Magdą Baryłka uczniowie uczestniczyli w uroczystej mszy św. celebrowanej przez ks. Szczepana Barańskiego w kościele w Przyłęku. Następnie wszyscy udali się na pobliski cmentarz, by delegacje poszczególnych szkół mogły złożyć wiązanki kwiatów na grobie patronki. Dalsza część uroczystości miała miejsce w budynku szkoły, gdzie zebrani mogli obejrzeć program artystyczny pt. "Wspomnień czar" w wykonaniu uczniów z Babina.