• Odwiedziło nas: 2352097

DYSKOTEKA Z OKAZJI DNIA CHŁOPAKA -28.09.2017 r.

Znalezione obrazy dla zapytania dzień chłopaka gifZ okazji Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował dyskotekę. Po skończonych zajęciach lekcyjnych uczniowie przybyli do szkoły, by w rytmach dyskotekowej muzyki wspólnie się bawić. Taneczne szaleństwo ogarnęło zebranych uczniów. Dziewczęta z klasy VII w imieniu swoim oraz wszystkich koleżanek złożyły chłopcom życzenia z okazji Dnia Chłopaka. Dodatkowo świetnie zaśpiewały piosenkę pt. "llama in my living room". By dyskotekowe szaleństwo trwało jeszcze dłużej zorganizowany został konkurs karaoke. Chętni uczestnicy dyskoteki śpiewali dla pozostałych uczniów piosenki. Oprócz występów chóru świetnie się sprawdzili soliści: Maksymilian Solecki (kl. VI) oraz Julia Janaczek (kl. IV). Wszyscy zebrani uczniowie wspaniale się bawili!!! Dyskoteka była fenomenalna!!! Atmosfera podczas tancznych pląsów radosna!!! Czas dyskotekowego szaleństwa jednak szybko dobiegł końca. Bezpiecznie wszyscy powrócili do domów.

Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunem
serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom dyskoteki:
uczniom i nauczycielom za wspaniałą zabawę!!!