WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO - 22.09.2017 r.

Znalezione obrazy dla zapytania darmowe gify samorząd uczniowskiW piątek, 22.09.2017 r. odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Podczas apelu uczniowie poznali kandydatów, chcących pełnić funkcję przewodniczącego szkoły oraz zostali poinformowani o sposobie głosowania. Każdy z ochotników w kilku słowach opowiedział o sobie, aby w ten sposób zachęcić do oddawania głosów na swoją osobę. Następnie odbyła się najważniejsza część wyborów - referendum!!! Każdy uczeń otrzymał przygotowaną kartę do głosowania z nazwiskami i imionami kandydatów. Po oddaniu głosów przez uczniów kl. I-VII oraz wszystkich pracowników, Szkolna Komisja Wyborcza podliczyła głosy.

Po zakończonym głosowaniu i podliczeniu głosów pani dyrektor Bożena Potucha ogłosiła wszystkim wyniki. W wyborach do Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018 zwycięzcami zostali:

Przewodniczący: KAMIL BARYŁA (klasa VII)

Zastępca przewodniczącego: NATALIA GOGACZ (klasa VII)

Skarbnik: KINGA BAŃKOWSKA ( klasa VI)

Sekretarz: MARTYNA TATAR ( klasa IV)

Pani dyrektor pogratulowała nowemu zarządowi zwycięstwa oraz życzyła owocnej współpracy w ciągu całego roku szkolnego.

Wszystkim uczniom oraz pracownikom dziękuję za udział w głosowaniu, a nowemu zespołowi SU życzę sukcesów  oraz wspaniałych pomysłów do pracy w nowym roku szkolnym!!!Uśmiech

Opiekun SU - Magda BaryłkaPodobny obraz