• Odwiedziło nas: 2351996

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 - 4.09.2017 r.

Znalezione obrazy dla zapytania witaj szkołoW poniedziałek, 4 września 2017 roku nasi uczniowie rozpoczęli kolejny rok szkolny. Spotkanie ze szkołą poprzedziła uroczysta Msza Święta w Kościele pw. Matki Bożej Fatimskiej w Ługach. Następnie uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami udali się do szkoły, gdzie o godzinie 9.00 rozpoczął się apel inaugurujący nowy rok szkolny.

Uroczystość rozpoczęło wprowadzenie sztandaru i odśpiewanie hymnu państwowego. Następnie głos zabrała dyrektor szkoły - Bożena Potucha, która powitała wszystkich serdecznie. Szczególne słowa zostały skierowane do dzieci klas najmłodszych, czyli przedszkolaków (3- i 4-latków), oddziału „0” oraz uczniów przybyłych z innych szkół. Szczególnie miło powitani zostali także uczniowie klasy VII, którzy w wyniku reformy edukacji nadal pozostali w murach naszej szkoły.

Pani dyrektor przedstawiła wychowawców poszczególnych klas, poinformowała również, że dołączyli do naszego grona nowi nauczyciele. Na koniec swojego wystąpienia życzyła wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności: nauczycielom satysfakcji z pracy, a rodzicom zadowolenia z sukcesów dzieci.

Wychowawcami poszczególnych klas zostali:

- oddział 3- i 4-latków - p. Renata Przepiórka

- oddział 5- i 6-latków - p. Katarzyna Suwała

- klasa I - p. Bożena Wolszczak

- klasa II - p. Sabina Budniak

- klasa III - p. Renata Pożoga

- klasa IV - p. Aneta Dąbrowska

- klasa V - p. Monika Wierzbicka

- klasa VI - p. Magda Baryłka

- klasa VII - p. Wioletta Mazur

NOWY ROK SZKOLNY 2017/2018 CZAS ZACZĄĆ!!!