• Odwiedziło nas: 2351975

DZIEŃ DZIECKA - 2.06.2017 r.

Znalezione obrazy dla zapytania dzień dziecka 1 czerwca

DZIEŃ DZIECKA to wyjatkowe święto wszystkich dzieci. W naszej szkole wszyscy uczniowie obchodzili swoje święto w piątek, 2 czerwca.

Na szkolnym apelu p. dyrektor Bożena Potucha w imieniu wszystkich dorosłych pracowników naszej szkoły złożyła dzieciom serdecze życzenia z okazji ich święta. Powiadomiła, iż do życzeń dołącza się również p. Wojciech Szmajda, który aby dzieciom umilić ten wyjątkowy dzień, zasponsorował całej społeczności szkolnej pyszne lody. Dodatkowo od druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Grabowie nad Wisłą dzieci otrzymały słodkie pączki. Dzień Dziecka w naszej placówce był jednocześnie Dniem Sportu. Na boisku szkolnym w rytmach głośnej dyskotekowej muzyki odbył się szereg konkursów i zabaw. Najmłodsi uczniowie uczestniczyli w zmaganiach podczas gry w "Dwa ognie", chętni brali udział w konkurencjach sprawnościowych i zręcznościowych. Bardzo ciekawym konkursem, w którym wzięła udział duża liczba dzieci, okazał się konkurs plastyczny pn. "Moje marzenie". Wszyscy uczestnicy byli nagradzani nagrodami rzeczowymi. Starsi uczniowie brali udział w grze w piłkę nożną  i siatkową. Dużą dawkę humoru i dobrej zabawy sprawiła dzieciom konkurencja w przeciąganiu liny. Powodzeniem cieszył się salon makijażu. Uczennice z kl. VI wyczarowywały na twarzach chętnych przepiękne wzorki, kolorowe motyle oraz motywy kwiatowe. Rodzice przygotowywali smaczne kiełbaski z grilla. Dużym powodzeniem cieszyło się stoisko, gdzie uczniowie mogli nabyć kolorowe tatuaże, wodę aby ugasić pragnienie oraz hawajskie gadżety: bransoletki i naszyjniki z kolorowych kwiatów. Odbyło się także losowanie "Szczęśliwego numerka", a zwycięskim szczęśliwcą okazał się Gabriel Suwała z kl. I.

Z uśmiechem na twarzach uczniowie spędzili czas na zabawie. Atmosfera radości udzieliła się wszystkim.