ZWYCIĘSTWO W KONKURSIE PLASTYCZNYM "BEZPIECZNIE NA WSI TO PODSTAWA-ŚRODKI CHEMICZNE TO NIE ZABAWA" - 26.05.2017 r.

Znalezione obrazy dla zapytania konkurs plastycznyUczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego pn. "BEZPIECZNIE NA WSI TO PODSTAWA - ŚRODKI CHEMICZNE TO NIE ZABAWA". Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej w formacie A-3, w dowolnej technice, na temat zapobiegania wypadkom dzieci związanym z obecnością w gospodarstwie rolnym substancji chemicznych, w tym przede wszystkim substancji żrących, paliw, chemicznych środków ochrony roślin, nawozów i rozpuszczalników organicznych, a także substancji szkodliwych powstających w procesie produkcji rolniczej.

W piątek, 26 maja 2017 r. do naszej szkoły zawitał przedstawiciel KRUS w Zwoleniu, który na szkolnym apelu w obecności całej społeczności szkolnej ogłosił, iż I miejsce w konkursie zajęła uczennica naszej szkoły - NATALIA BARYŁKA z kl. I. Praca Natalii została zauważona i doceniona, a sama uczennica otrzymała cenne nagrody rzeczowe za zwycięstwo.
Dodatkowo praca pierwszoklasistki zakwalifikowana została do dalszego udziału w zmaganiach o zwycięstwo. Uczennica otrzymała już zaproszenie na uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród laureatom etapu wojewódzkiego VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla uczniów szkół podstawowych pn. "Bezpiecznie na wsi to podstawa, środki chemiczne to nie zabawa", w którym to konkursie, na etapie wojewódzkim uczestniczy nasza uczennica. Uroczystość ta odbędzie się 22 czerwca 2017 r. w siedzibie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie. Po tej uroczystośći dla wszystkich uczestników etapu wojewódzkiego dodatkowo zaplanowana została wycieczka z przewodnikiem i zwiedzanie Warszawy.

Serdeczne gratulacje Natalii złożyła także dyrektor szkoły - Bożena Potucha, która jednocześnie życzyła sukcesów na kolejnym etapie - wojewódzkim.