DZIEŃ MAMY I TATY - 26.05.2017 r.

Znalezione obrazy dla zapytania dzień mamy i taty gif…Uczyła pierwszych kroków.
Pierwszych słów nas uczyła.
Każdą łzę nam otarła.
Mamusia nasza miła.
Jak Ci się odwdzięczymy za wszystko
Droga Mamo!
Będziemy się starali Kochać Ciebie tak samo…

Ten oraz wiele innych pięknych wierszy oraz piosenek wysłuchali w piękny majowy dzień w  naszej szkole Rodzice, których na uroczystą akademię zaprosiły dzieci.

W piątek, 26 maja 2017 r. odbyła się ta niecodzienna i wyjątkowa chwila. W murach szkoły serdecznie przywitała Rodziców pani dyrektor Bożena Potucha. Złożyła wszystkim zebranym Mamusiom i Tatusiom najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich święta. Na uroczystości obecni także byli: Pan Wojciech Szmajda - Przewodniczący Rady Gminy w Przyłęku oraz ks. Sylwester Górecki. Następnie odbyła się właściwa część uroczystości - akademia przygotowana przez uczniów (oddział przedszkolny 3- i 4-latków oraz kl. 0 - III) pod czujnym okiem wychowawców. Wesołe scenki, wzruszające wiersze i piosenki przypomniały wszystkim, o tych ważnych dniach oraz rolach Mamy i Taty w życiu każdego z nas. Taniec wspaniale zatańczony przez dzieci nagrodzony został gromkimi brawami. Natomiast przepięknie zaśpiewana piosenka przez Amelię Kobylską i Pawła Maciejczyka poruszyła do łez.

Po występach dzieci wręczyły swoim ukochanym rodzicom własnoręcznie wykonane upominki w podzięce za trud wychowania oraz miłość, którą od nich otrzymują, po czym zaprosiły na słodki poczęstunek. Uczniowie stworzyli serdeczną, miłą i odświętną atmosferę. Wszyscy Rodzice byli zachwyceni występami swoich dzieci. Byli dumni ze swoich pociech. Uśmiech na ich twarzach oraz gromkie brawa świadczyły o radości. Występujące dzieci wzbudziły wśród nich duże wzruszenie i emocje. Niejednokrotnie widoczne były łzy szczęścia.

Życzymy wszystkim Rodzicom dużo szczęścia, zdrowia oraz zadowolenia ze swych pociech.