WYRÓŻNIENIE W TEATRAŁKACH ZWOLEŃSKICH - 19.05.2017 r.

Uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy uczestniczyli w "Teatrałkach Zwoleńskich", które miały miejsce 19 maja 2017 r. w Domu Kultury w Zwoleniu. Szkolna grupa teatralna pod nazwą 10 SMUTKÓW I 1 UŚMIECH zaprezentowała przed jury w składzie: Adolf Krzemiński - folklorysta, Prezes Stowarzyszenia Kultury Teatralnej, Anna Chołuj - nauczyciel muzyki w Społecznym Ognisku Muzycznym oraz Agnieszka Kołdej z Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu sztukę teatralną pt. "Kochajmy się". Nasi zdolni aktorzy otrzymali wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej. Było to nowe i niewątpliwie cenne doświadczenie dla uczestników. Na zakończenie wszyscy otrzymali upominki rzeczowe od organizatorów, a za zdobycie wyróżnienia: statuetkę oraz dyplomy.

Serdeczne podziękowania składam: PAULINIE STEFAŃSKIEJ, MAKSYMILIANOWI SOLECKIEMU, KAMILOWI BARYŁA, NATALII GOGACZ, PATRYCJI KOBYLSKIEJ, ZUZANNIE KOSIK, MAGDALENIE LENARTOWICZ, DOMINICE MAJEWSKIEJ, AMELII SERAFIN, MAŁGORZACIE URBANEK, KAROLINIE ZAGOŻDŻON!!! Byliście wspaniali!!! Jestem z Was bardzo dumna!!!

Opiekun grupy teatralnej - Magda BaryłkaUśmiechMrugnięcieUśmiech