WIZYTA W BIBLIOTECE - 15.05.2017 r.

Znalezione obrazy dla zapytania wycieczkaW poniedziałek, 15 maja 2017 r. uczniowie kl. I-III wraz z wychowawczyniami, w odpowiedzi na zaproszenie od p. Moniki Krześniak odwiedzili Gminną Bibliotekę Publiczną w Przyłęku. Celem spotkania było podsumowanie kończącego się Tygodnia Bibliotek, który trwał w dn. 8 - 15.05.2017 r. W bibliotece nasi uczniowie obejrzeli wspaniały spektakl teatralny pt. "Rozbójnik Rumcajs". Była to opowieść o rodzinie, dla której miłość, życzliwość i wzajemny szacunek są najważniejsze. Cała historia odbywała się w scenerii leśnego życia. Bohaterowie przypominali dzieciom, co nam daje las, zwrócili uwagę, jak żyć w zgodzie z naturą i dbać o otoczenie. Dzieci bardzo spontanicznie reagowały na zabawne sceny z życia Rumcajsa. Aktywnie uczestniczyły w spektaklu dyskutując z bohaterami, a także przebierając się wykonywali różne zadania. Na koniec wszyscy zatańczyli poleczkę. Uczniowie powrócili do szkoły w bardzo wesołych nastrojach i z głowami pełnymi nowych wrażeń.