• Odwiedziło nas: 2351915

GMINNY TURNIEJ BRD - 29.03.2017 r.

Znalezione obrazy dla zapytania BRD GRAFIKAW dniu 29.03.2017 r. odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju  Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W turnieju rywalizowały ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych reprezentacje ze szkół z terenu gminy Przyłęk.

Zarówno uczniowie szkół podstawowych jak i gimnazjów rozwiązywali test wiadomości z przepisów ruchu drogowego oraz zmagali się z umiejętnością udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

W drugie konkurencji zmierzyli się z torem przeszkód (slalom z ograniczeniami, rynna, żmijka, korytarz z desek, zawracanie w kwadracie, zatrzymanie w miejscu).

Nad prawidłowością przebiegu gminnych eliminacji BRD czuwali funkcjonariusze z Komendy  Powiatowej Policji w Zwoleniu: asp. Cezary Spyra oraz asp. Dariusz Choroś, którzy przeprowadzili test ze znajomości przepisów ruchu drogowego, natomiast  mł. bryg. Marcin Płachta - oficer KPPSP w Zwoleniu sędziował konkurencje z pierwszej pomocy.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: KAMIL BARYŁA (kl. VI), PATRYK WOJTYNIAK ( KL. VI), ZUZANNA KOSIK ( KL. VI), MAGDALENA LENARTOWICZ ( KL. VI) ORAZ AMELIA SERAFIN (KL. VI - REZERWA). Drużyna naszych zawodników zajęła III miejsce.

GRATULACJE DLA CAŁEJ DRUŻYNY ZA UDZIAŁ ORAZ REPREZENTOWANIE SZKOŁY W TURNIEJU!!!