ŚWIĘTO PATRONA W ŁAGUSZOWIE - 12.02.2017 r.

Znalezione obrazy dla zapytania kwiaty patriotyczne Obecność sztandaru na uroczystościach szkolnych jest bardzo ważna, ponieważ jest to symbol tradycji szkoły oraz jej najwyższe dobro. Sztandar należy otaczać najwyższym szacunkiem i należnymi mu honorami. Uczniowie tworzący Poczet Sztandarowy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Haliny Mirosławskiej w Grabowie nad Wisłą godnie reprezentują naszą placówkę na różnych uroczystościach. Kilkuletnią tradycją już naszej szkoły jest udział dyrektora oraz pocztu sztandarowego w uroczystościach święta patrona sąsiadujących szkół. Tegoroczne obchody odbyły się w szkole podstawowej w Łaguszowie w dn. 12.02.2017 r. Na tejże uroczystości obecna była p. Bożena Potucha- dyrektor szkoły oraz poczet sztandarowy w składzie: MAGDALENA LENARTOWICZ, AMELIA SERAFIN, MAŁGORZATA URBANEK i KACPER ABCZAK pod opieką p. Moniki Wierzbickiej. Uczniowie naszej szkoły dumnie prezentowali sztandar naszej placówki podczas mszy św. w kościele w Łagowie oraz w czasie akademii patriotycznej, która odbyła się w szkole w Łaguszowie.