"STOK NIE JEST DLA BAŁWANÓW" - KONKURS PLASTYCZNY - 10.02.2017 r.

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji zainicjowało kampanię informacyjno-edukacyjną na rzecz poprawy bezpieczeństwa na zorganizowanych terenach narciarskich pn. „Wspólnie dla bezpieczeństwa na stoku”. Celem przedsięwzięcia jest promowanie odpowiedzialnych postaw narciarzy i snowboardzistów, poszerzenie wiedzy na temat odpowiedzialności prawnej związanej z naruszeniem przepisów obowiązujących na stokach oraz upowszechnianie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej.

Elementem kampanii jest konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży na zilustrowanie Dekalogu Reguł FIS organizowany przez Komendę Główną Policji oraz Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie do 20 lutego 2017 r. pracy plastycznej w formacie od A-5 do A-3, wykonanej dowolną techniką rysunkową, malarską lub przy użyciu programów komputerowych.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 28 lutego 2017 r., jury przyzna nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone podczas ogólnopolskiego finału konkursu.

Do udziału w tym konkursie chęć uczestnictwa zgłosili także uczniowie naszej szkoły. Spośród wykonanych prac plastycznych komisja konkursowa wybrała trzy, które zostały wysłane do Komendy Głównej Policji w Warszawie. Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników i trzymamy kciuki za naszych uczniów.