DZIEŃ DOKARMIANIA ZWIERZYNY LEŚNEJ - 10.02.2017 r.

Znalezione obrazy dla zapytania dzień dokarmiania zwierzyny leśnej 11 lutego obchodzimy Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej. To dobra okazja, aby zastanowić się jak z mrozem i śniegiem radzą sobie mieszkańcy lasu i jak my, ludzie możemy im pomóc przetrwać najtrudniejszą dla nich porę roku.

Co roku w tej akcji biorą udział uczniowie naszej szkoły należący do Szkolnego Koła LOP pod opieką p. Anety Dąbrowskiej. W tym roku piękne plakaty promujące akcję wykonali uczniowie kl. IV. Powstała w ten sposób bardzo interesująca gazetka ścienna na korytarzu szkolnym. Dodatkowo uczniowie systematycznie uzupełniają karmniki znajdujące się przed budynkiem szkolnym ziarenkami zbóż. Odwiedzające szkolne parapety ptaszki chętnie zaglądają do karmników, gdzie zawsze czeka pyszny pokarm.